Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha beszagosodik a t3, az...

Ha beszagosodik a t3, az attól még jó? Van szavatossága?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az a t3?
2010. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:

ha a zsírégetőre gondolsz akkor jó lenne megnézni a dobozt, mert tudod általában felteszik a lejáratot rá.

Ha pedig nem erre gondoltál akkor jó lenne, ha már elvárod, hogy vegyük a fáradságot a válaszadásra, te is vennéd a fáradságot, hogy normálisan leírod mire gondolsz....

2010. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a t3 egy természetes anyagokból készitett tesztoszteronserkentő tabletta.

aki nem ért hozzá, as aki nem tudja hogy mi az a t3, az miért akarna válaszolni?

2010. okt. 6. 21:39
 4/8 clint ***** válasza:

hát konkrétan akkor egyre gondolunk, a SAn cég T3-jára, és az tudtommal guggulstreon ami zsírégető hatásu. (a tesztónövelés reklám csak, ennek az egy guggulsterone-nak írják ki, a reklámszövegébe)

És van szavatossága, valahol fel kell legyen tüntetve.

2010. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
T3.. egymillió plusz egy dolog lehet.. Bocsi, hogy megkérdeztem és segíteni szerettem volna. ;)
2010. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg beveszel egy adagot, ha fosol tőle nem jó, ha nem akkor jó. Gyíí... pedig azt sem tudom mi az.
2010. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg az NTI T3-ra gondol, ami egy összetett tesztofokozó (volt, amíg lehetett kapni)

Én erősen gyanakodnék rá, hogy nem jó már, mivel jó pár éve bevonták.

De bármelyik termékre is gondolsz.....hát nincs rajta a szavatosság dátum ?!?

2010. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:
azt én is úgy tudom megszünt, ugyhogy nem csoda ha büdös.
2010. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!