Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olcsóbb okosórám van és csomó...

Olcsóbb okosórám van és csomó értéket nem jól jelez. Hasonló probléma valakinek?

Figyelt kérdés

Amazonos okosórát vettem, és pl az alvás időtartamát általában mindig sokkal hosszabbnak mutatja, mert azt jelzi, hogy már este 10 körül alszok, pedig csak órákkal később szoktam... az alvási fázisok időtartamát is egyértelműen csak random alkotja meg, illetve nem bízok a vérnyomás, pulzus és testhő mérési adataiban sem...

Más okosórák is ilyen bénán teljesítenek vagy csak én fogtam ki egy rossz márkát?

Kinek milyen van és hogy vált be?

Tényleg csak a legdrágábbakban lehet megbízni, vagy képes egy-egy olcsóbb óra is normálisan jelezni az értékeket?

köszönöm


2023. márc. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem orvosi műszerek. Esetleg olvasd el a használatit, tudod-e a felhelyezés módjával növelni a pontosságot.
2023. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ég megnyugtat, a drágábbak sem sokkal jobbak.
2023. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvásfigyelés még a komolyabb, több százezer forintos okosórákban is bullshit funkciónak számítanak, azon kívül hogy semmi tudományos bizonyíték nincs a funkció hasznosságára, még azok is pontatlanok, nem hogy egy olcsó kínai óra.
2023. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!