Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a ritmikus (sport)...

Abbahagyjam a ritmikus (sport) gimnasztikát???

Figyelt kérdés

Szoval en nem tudom h most abba hagyjam-e a sportot, mivel B juniorban versenyzek, es melypontra erkeztem. Elegem lett h folyamatosan csak kuzdok, nagyon sok edzesre jarok, a versenyen pedig nem erzem azt h ez megerte volna. Sosincs idom semmire, meg hetvegen sem, mert akkor tanulnom kell, meg verseny vagy edzes van. Gondolkoztam h mi lenne ha csak kevesebbet jarnek edzesre, de felek h megbannam, vagy hogy abbahagyjam es helyette mondjuk tancoljak, de felek h hianyozna az rg.

Mert mar nem erzem ugy hogy elerhetnem a celjaimat, es hogy folyamatosan csak kuzdok, es hogy pazarlom az eveimet, amikor a barataimmal is lehetnek, es tanulhatnek (ami nekem nagyon fontos) . Szoval a segitsegeteket kerem, mert a csaladom, es az edzoim is varjak a valaszt, de en tenyleg nem tudom, mert mar tobbszor is gindolkoztam, h abbahagyom, de vegul folytattam, de most tenyleg semennyire nem tudom a valaszt. Es ha megis abbahyanam, akkor mi lenne a barataimmal az edzesen??? Kerlek segitsetek. Ez nem ego fenyezes, hanem en tenyleg azt erzem h van tehetsegem a sporthoz, de nem erzem h ez megterulne, hogy ez a sok kuzdes van valamiert.



#sport #tánc #ritmikus sportgimnasztika #Abbahagyjam a sportot? #Ritmikus gimnasztika kérdés
2023. márc. 27. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Az olimpiai aranyerem melle 25 milla huf jar kb. Szerintem megeri. Kerdezd meg az edzot az arlistarol.
2023. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Látom, hogy már régebbi a kérdés. Jársz még? Vagy abbahagytad? Mennyire aktuális még?
2023. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!