Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit éreztetek, amikor megcsiná...

Sellolany kérdése:

Mit éreztetek, amikor megcsináltátok a Kéktúrát? Milyen volt az utolsó bélyegzőt rányomni a füzetre?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok válaszoljanak, akik ezt át is élték, nem csak tervezik. :)

2023. márc. 28. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most fejeztem be, pont ma, mesélek ha érdekel
2023. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Naná, ezért kérdeztem! :)
2023. ápr. 24. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az utolsó bélyegző volt a lényeg, hanem a folyamat. Én sokkal több és jobb ember lettem mialatt végigjártam a kéket. Sportot talàltam, boldog voltam!

A Kitartás, a vidéki emberek kedvessége, a sok sok gyönyörű látnivaló….órákig tudnék róla írni. Nekem egy nagyon fontos életszakasz volt, és bolondulásig szeretni kell szerintem hogy valaki egy ilyen távot végigjárjon. Sok nehéz szerep is van benne, megtanultam fizikálisan és mentálisan is legyőzni önmagam és jobban megfigyelni azt ami körülöttem van, ami a lelkemben van. Alázatosabb lettem és jobban értékelem az életet azóta

2023. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetem elején kezdtem, kevesebb mint 2 év alatt jártam le
2023. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem még nincs meg az utolsó pecsét, de már majdnem a kéktúra 90%-a megvan.


Szerintem szomorú leszek, amikor az utolsó pecsét bekerül, már most az vagyok, hogy a vége felé járok. Sajnálom, hogy vége lesz.

2023. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van benne szomorúság, igen, meg ez a hogyan tovább. Hogy folytassam a túrázást...
2023. jún. 4. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!