Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés terv egy kis...

Otthoni edzés terv egy kis has leadás illetve kis izmosodásra?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nulla információ, és minden bizonnyal nulla tudás. Legyen egy kalóriaszámoláson alapuló étrended, vágj bele egy progressziókra építő saját testsúlyos edzésbe (calistenics, street workout), informálódj, tanulj, aztán rá fogsz jönni, hogy ha izomnövelési céljaid vannak, akkor konditerembe kell menni, mert kellenek a nagy súlyok, aztán remélhetőleg addigra már meglesznek fejben az alapok is. Olvasd el ezt a cikket, és nézd meg a videót:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=7KAjXnz1UIc&t

2023. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, a fő célom hogy a hasamból adjak le, 28 éves férfi vagyok, 75 kg, sajna hasra hízós típus vagyok
2023. márc. 29. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szimplán a hasi izmok nincsenek napi szinten úgy használva, mint pl végtagok.
2023. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 De La Cruse ***** válasza:
100%

Figyeld a tested igényeit.

Mindig beszél hozzád valahogy, hogy mit szeretne.

Valószínűleg minden izmod igényli a munkát, mert szeretnek szerepelni, dolgozni és a test tudatod is vidámabb lesz hosszútávon.

Figyelj oda az ízületeidre, hogy ne legyenek túl terhelve. Tehát ne megszakadj, hogy jól nézz ki, egy év alatt több izmot tudsz felszedni mintha mindig bukásig sokkolnád az izmaidat. Figyelj oda az étkezésre, hogy ne legyen több mint a mozgás és a sporteszközeidet figyelembe véve nézz ki olyan gyakorlatokat amik nem veszélyesek és tudod otthon zenére csinálni.

Én Százezerért vettem két padot, hat rudat és 400 kiló különböző súlyokat.

Kézit és nagytárcsákat. De ha teljesen ujat akarsz akkor ma már nagyon jó univerzális gépek vannak amiket otthon magad is összeszerelhetsz.

Áthívhatod a haverokat és mehet a buli. De ha komolyabb eredményeket akarsz és versenyzésre gyúrsz akkor menj terembe és szigorú diétát alkalmazz. Van társaság összehozó része, egészséges része, életmód váltó része a gyúrásnak. Ha otthon csinálod nem lesz más útban és mindig szabad a pad. Én hangoskönyveket és zenét tolok edzés alatt így a test és a lélek is foglalkoztatva van. Partnerekkel pedig forgóban lehet edzeni és nagy röhögések és marháskodásokra van lehetőség.

Az eredményeket nem a tükörben fogod látni majd hanem a mások elismerő pillantásain.

2023. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok verseny szinten, csak egy kicsit szálkásodni, és mindenfélekép a hasammal akarok kezdeni valamit. Az étkezésemre most kezdtem el figyelni, tudnál tippet adni hogy a reggelit mivel kezdjem? Sajna ülő munkát végzek és péket szoktam reggelizni ami hízlaló. Illetve kis lakásom van, kezdésnek kézi súlyzó elég lenne?
2023. ápr. 7. 07:43
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Egyel kevesebbet.

Gabonat ,feldolgozott kajat ne egyel es lemegy a hasad. Belgyulladasxis lesz ott .

2023. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Kevesebb táplálék több mozgás.
2023. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!