Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van pont a darts-meccsek...

Miért van pont a darts-meccseken ekkora szurkolás? Bevonuló zene, a tömeg énekel-tombol, táblákat emel stb.

Figyelt kérdés
Ok, szeretem én is, szoktam is játszani, de a pool-nál vagy teszem azt a curling-nál, tenisznél miért nincs ez?

2023. ápr. 9. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a show része. Tenisznél a játékosok szokták megjátszani magukat, hogy érdekesebb legyen.
2023. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Kösz a választ, de én még tenisznél ilyet nem láttam, csak küzdősportoknál.
2023. ápr. 9. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

https://www.youtube.com/watch?v=1SqUF4UJDbo

https://www.youtube.com/watch?v=vvX6pXT6U6w



Asztali tenisz ugyanez:

https://www.youtube.com/watch?v=ZS3O0OOn0a0


Ezeknek a játékoknak a bevétele azon múlik, hogy mennyire tudják eladni a show-t. Ha megnézel egy átlagos tennisz meccset, szinte alig van néző a pályán. Aki kicsit is talpraesett az tudja jól, hogy a meccset el tudja adni, ha jeleneteket rendez a pályán, amit utána lehoznak youtubeon, híroldalakon, sportoldalakon. Rendszeresen megcsinálja ezt, ismert lesz a jeleneteiről és szép kis suska üti a markát.

2023. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
mert különben dögunalom
2023. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Tömegsport kocsmábol indult közvetlen formáju kikapcsolodas , nem sznob fejesek drága sportja mint a felsoroltak . Ezeken a nézők piáznak jelmezben ugrálnak . Amikor anno pár pillanat reklamot láttam műbalhénak tartottam unalmasnak. Végig néztem par szezont tényleg érdekes . Agy is kell hozzá filozni kell és fontosak a jó reflexek . Páros formában a legjobb . Tv előtt is más a hangulata ott lenni közvetitőként stúdioban meg a teremben is . Nyugis is , ismert játékosok az ellenfeleket is komázzák .
2023. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Az előzővel értek egyet. Nincs csalás, semmi bírói döntés.


Gyerünk, Humphries, ma megcsinálod :))

2023. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%
6. Hát megcsinálta. De még hogy!
márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy azt kell, eddig ma is úgy nyomja :)
ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még hogy Humphries, sörpocak hol van?!
ápr. 1. 21:37
 10/10 anonim válasza:

Azt mondta, hogy azóta hogy lefogyott jobb lett.

De szépen behúzta tegnap.

ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!