Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdni boxolni,hog...

Szeretnék elkezdni boxolni,hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni boxolni. 16 éves vagyok eddig fociztam szóval elég sportos alkatú vagyok. Milyen egy box edzés, lehet nem szeretni vagy megunni, szerintetek ajánlatos elkezdni? Box edzésre milyen felszereléssel kell menni, ugyértem kesztyű,bandazs stb és ezeket még első edzés előtt kell venni vagy esetleg biztosíthatnak is? Válaszaitokat köszönöm!

2023. máj. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A kick box sokkal izgalmasabb és ott keményebben fellesz edzve az egész tested, ha te is keményen tolod az edzéseket. Viszont jól megtanulni ütni és védekezni, ott nem igazán fogsz megtanulni csak is box edzésen, de ott nagyon. Mert ott legalább annyit foglalkoztok majd a védekezéssel mint a támadással és a kondidat is keményen fogják fejleszteni. Mivel jártam mind a kettőre ezért írom ezt. Mindent meglehet unni ha nem érdekel. Én már sosem szabadulok ezektől a részemmé váltak. Jelenleg is otthon edzek sok box felszerelésem van. Cuccot először ne vegyél semmit, először próbáld ki. Egyébként boxnál box cipő, bandázs, zsákoló kesztyű, sparring kesztyű és fogvédő amire szükséged lesz meg szuszpenzor. Amikor az elején már bunyózgatni kell a másikkal és elönt az adrenalin akkor fogod igazán megszeretni. Valamint arra ügyelj hogy nehogy agresszívá formálja a személyiséged.
2023. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# válaszoló: köszönöm szépen ezt a választékosan megfogalmazott informatív választ, amelyből már így kezdőként is erőt meríthetek. További szép estét neked.
2023. máj. 3. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2023. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

KSI

Recsey center mogott van. Honlapon nezd ki az edzes idejet.

Itt tenyleg megtanitanak utni. Rengeteg hires bunozo itt tanult.


Van ott kesztyu kiprobslhatod. Bandagst sose hasznsltam,merg ah utcan se lesz rsjtam megtamadasnal.


Kickbox meg hasonlo dolgokon nem ertenek reszletesen a technika tsnitasahoz. Sokfele kugdosportot vegigprobaltam.

2023. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4/4 Köszi szépen!
2023. máj. 19. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!