Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betonon mennyire jó ötlet...

Betonon mennyire jó ötlet ugrókötelezni?

Figyelt kérdés

A napokban vettem egy ugrókötelet, korábban futni jártam. Ellenben sajnos a pálya messze van a lakhelyemtől, így arra gondoltam átváltok ugrókötelezésre. Az épület előtt van egy nagy parkoló, beton aljzattal. Az elmúlt héten többször is csináltam, természetesen előtte bemelegítettem de egyszerűen nem tudom csinálni, abba kellett hagynom, mert eléggé megfájdul tőle a vádlim.


Nem tudom mivel van a baj, mert nem ugrok magasra sem. Előtte be is melegítek, de mégis meg kellett állnom a fájdalom miatt. Ez mindenkinél ilyen az első hetekben, vagy fog majd alakulni?



#ugrókötél, beton,
2023. máj. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ténylegesen csak az első hetekben jelentkezett a vádlifájdalom, aztán teljesen eltűnt. Jó eséllyel itt is csak arról van szó, hogy az ugrókötelezés mozgásmintájához a résztvevő izmok még nincsenek adaptálódva.
2023. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen, valószínűleg az lehet, amit az 1-es mond, de ha nem javul, akkor megprópálhatod a legközelebbi füves területen ha van rá módod
2023. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 15. 05:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Most kezdted?

Akkor teljesen normális! Idő kell hozzá, hogy megszokjon :)

2023. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy hónapot kihagytam, mostanában elkezdtem megint. Rettenetes, elviselhetetlen fájdalmaim voltak. Nem csak a lábamban, az egész sípcsontomban, menni alig bírtam.


Rengeteg youtube videót megnéztem, azt hittem jól csinálom. Aztán felvettem magam, és ott láttam meg hogy a térdem nincs behajlítva. Nyújtott térddel, meg összezárt bokákkal csináltam. Ezért volt, most egy hete csinálom megint, lekopogom teljesen eltűnt a fájdalom.

2023. júl. 23. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nem neked való, futás esetleg?
2023. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz volt a technikám, éppen ezt írtam szerintem bárkinek való.
2023. júl. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!