Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten és környékén van...

Budapesten és környékén van olyan thai-box edzés,ahol lehetőség van legalább heti 2 sparringra?

Figyelt kérdés

Eddig boxoltam,de most szeretném kipróbálni a thai boxot,viszont tudom, hogy nem tetszene ha nem tudom "félig élesben" is kipróbálni a technikákat,amiket tanulunk.

Kurdy és re-gym kiesett,oda járnak ismerősök és elmondásuk szerint nagyon ritkán van sparring. Más ajánlat esetleg?



2023. máj. 27. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Fiteclubban minden edzés végén van sparring, általában 4-5 kör (2 perces körök 1 perc pihenővel). Igaz, az kick-box, nem thai-box, de talán az is jó lehet kipróbálni.

2023. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Re-gymbe ritkán van sparring?:DDDD

Mesélj még troll:D kíváncsi lennék az állítólagos ismerősödre, tuti annyira hiteles mint te.

Van sparring a Re-gymben rendszeresen, nézzél csak le trollinnyó;)

2023. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm,mindenképp utána fogok nézni


#2 Értem,hogy hűséges akarsz lenni a klubodhoz,de azért ferdíteni nem kéne. Szóval el tudod mondani, hogy a regymben minden hétfőn és szerdán,vagy kedden és pénteken stb van sparring? Vagy akár minden edzés végén? Merthogy a rendszeresség ezt jelenti,és nem azt,hogy egyik héten van háromszor is sparring,aztán meg két hétig egy sem.

2023. aug. 1. 05:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, el tudom mondani.

Aki ferdít itt, az te vagy.

"Ismerősök" aha...nevezd már meg őket priviben, ha Re-gymesek, hót ziher hogy ismerem őket, 7 éve járok oda...ritkán van spaering az egyik legszínvonalasabb muay edzésen, komolyan behalok.

2023. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!