Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Puskás Arénában milyen...

A Puskás Arénában milyen lehetőségek vannak mozgásukban korlátozott embereknek?

Figyelt kérdés

Koncertre megyek majd,de sajnos eltört a térdem egy hónapja. Koncert az Július közepe,lehet járó gipszben vagy már talán anélkül leszek addigra ,viszont minden esetben 2 könyék mankóval.

340 szektor 5.sorába van ülő jegyem,de nem tudom még,hogy ott el tudok e majd ülni órákon keresztül,attol függ, hogy javul a lábam. Érdekelne,hogy van e valami opcio ilyen esetre. Akadálymentesített hely,ahol lehet ülni,de nagyobb a hely vagy ilyesmi. Ha valaki járt hasonlóan sérült lábbal ott koncerten,meccsen,azok megoszthatnák a tapasztalatokat.



2023. jún. 1. 20:03
 1/2 Avair2010 ***** válasza:
100%
Nem jártam még ilyen helyen, de szerintem vedd fel a kapcsolatot a szervezőkkel! Szerintem ez a top megoldás számodra. Szerintem vagy fognak valakit küldeni neked a személyzet tagjai közül, vagy pedig leccserélik a jegyedet olyan ülőhelyre, amelyet szűmodra is könnyebb megközelíteni. Egyébként jó szórakozást előre is, és jobbulást!
2023. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2023. jún. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!