Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túrázós csoportok, szervezett...

Túrázós csoportok, szervezett túrák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiatal lány vagyok, szeretek túrázni, de sajnos nincs rá társaságom, egyedül meg nem merek. Szeretnék eljárni ilyen szervezett túrákra, de nem tudom hol keressek. Facebookon találtam csoportokat, de azok nagy része társkereső csoport. Milyen csoportot/ eseményt ajánlotok? Előny lenne ha Pest megye közelében is lennének túrák.

2023. júl. 9. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Túratárs oldalon minden hétre ki van több kirándulás is írva. Nem társkereső túrák.
2023. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Budapesti Természetbarát Sportszövetség Benke Rezső Természetjáró Szakosztályában szinte mindig vannak nyílt túrák meghirdetve. Szívesen látnak új csatlakozókat is. [link]

A BTSSZ honlapját is érdemes olvasni: [link]


Korábban gyakran eljártam teljesítménytúrákra is: [link]

Többnyire egyedül mentem, de ilyen helyen mégsem vagy egyedül, mert csomó olyan ember van van ott, aki ugyanazért ment oda, mint te.

2023. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha erdei túrára mennétek, és utatokba akad egy ház a völgyben, vagy tóparthoz közel be ne menjetek!
2023. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

II Ker Természetbarát Sportkör

[link]



itt van sok :


[link]

2023. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!