Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport lenne a jó a...

Milyen sport lenne a jó a vesefájdalomra?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta fáj a vesém, és már elég sokmindent kipróbáltam rá mozgás szinten de mindentől csaj jobban fáj, esetleg valakinek valami javaslat? Tudom, hogy orvoshoz kellene menni de először ki szeretném próbálni ezeket hátha hatásos. 17/l

2023. júl. 17. 21:22
 1/5 MadSeal ***** válasza:
100%
Ha ténylegesen a veséd fáj és nem a derekad, nincs az a mozgás, ami segítene. Azonnal orvoshoz kellene fordulnod, nem USA-ban élünk, hogy ezt anyagilag ne engedhessük meg magunknak, minnél előbb rá kell jönni a probléma forrására. Ha szerencséd van, csak félre diagnosztizáltad magad (elég gyakori) és nem a veséddel van a gond, de amíg ezt egy orvos nem vizsgálta meg, nincs értelme próbálgatni.
2023. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

sport? vesefájdalomra????


és akkor még megsértődnek, amikor azt mondom, hogy az sportol, akinek nincs agya

2023. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kórházban mondták hogy először nézzük meg a sportot rá hátha csak a derekam, és tudom hogy vissza kellene menni hogy nem de annyira köcsögök az orvosok.
2023. júl. 17. 22:05
 4/5 A kérdező kommentje:

és a 2nek üzenem hogy én utálok sportolni

futni szeretek de azt is csak akkor ha kedvem tartja😊

2023. júl. 17. 22:06
 5/5 anonim válasza:

Olyan vesefájdalom nincs, amin bármiféle sport segítene.

Amit legtöbben vesefájdalomnak gondolnak, az általában a gerinc felől szokott kisugározni. Orvos erre tud adni fájdalomcsillapítót, izomlazítót, ha pedig porckorongsérv vagy egyéb képletek általi idegérintettség van jelen, akkor van műtéti megoldás. Eléggé nagyon valószínű, hogy semmi olyan bajod nincs, amit műteni kellene.

Fontold meg, hogy beszélsz egy gyógytornásszal: ők ügyesen tudják vizsgálni a mozgásszervi bajokat, és egyből tud javaslatot adni, hogy milyen sportot, gyakorlatokat csinálj, hogy jobb legyen.

2023. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!