Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen fogadó irodát...

Ki milyen fogadó irodát ajanlana ?

Figyelt kérdés
Eddig bet 365 öt hasznaltam. De azt irja hogy bank kártyaval nem tudok befizetni. Engem nem érdekel kezdő bonusz csak nagytertel jatszanék 300ezertől 1.5millioig szoktam. Olyan iroda kellene aki fogad is ekkora fogadást nem korlatozza le tétett. Es persze ki is fizet. Bwint nezegettem es Unibetet? Kinek mia velemenye? Ott engednek nagytettel jatszani? Tippmix netes fogado irodan egy mecset csak 100ezerrel lehetet rakni az nekem keves.

2023. júl. 29. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Unibetezek 8 éve, teljesen jó, bár inkább csak sportfogadok.
2023. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es az unibet enedi a nagyobb téteket is?
2023. júl. 29. 02:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Bwin ugy tudom kivonult a sportfogadas piacrol, ugy ahogy a 888sport es a williamhill.


Az unibetet tudom ajanlani, az nagyon hasonlo a bet365hoz.

Illetve a betfair is korrekt, de ott figyelni kell hogy ne kartyarol, hanem ewalletről fizess be.

2023. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
top100bookmaker.com
2023. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tippmixpro is engedi,ugyan 100k a max tét egységnyi fogadásonként,de ezt fel lehet tenni többször is. Volt már hogy tettem fel milliós tétet is.:D
2023. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy tétekre a betfair tőzsde(exchange)része való.Teljesen másképp működik mint a hagyományos fogadóirodák nem korlátoznak.10ezer euró lehet e téted egyszerre:Csak single tippek! Nézz olvass utána you tubon is van róluk videó.Viszont július 1-től új törvény van.A bankok blokkolják a külföldi irodákhoz történő befizetést bankkártyáról.
2023. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös köszönöm a valászt. 6os ez meg mia fene? Ujab Orbáni diktarura?🤣🤣
2023. aug. 1. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
kb. linkelem: [link]
2023. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vicc ez az ország🤣🤣🤣
2023. aug. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!