Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha narancsbőrös a fenekem de...

Ha narancsbőrös a fenekem de tornázom rá heti 5 napot intenzíven attól még lehet formásabb?

Figyelt kérdés
Mát elengedtem hogy eltűntetem.. beérem annyival ha legalább nem laposan lesz narancsos hanem lesz valami formája.
2023. júl. 29. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Heti 4 is bőven jó szerintem :) Biztos csinos vagy amugy így is.
2023. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Formát az izomrostok mérete fog adni neki, de azt nem olyan egyszerű növelni (a tornázom rá általában nem sokat segít rajta, bár nem írtad mit csinálsz). Persze attól még semmi nem zárja ki, hogy formásabb legyen. Viszont utána is narancsbőrös lesz valószínűleg.
2023. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az lesz,de formásan lesz narancsos :D
2023. júl. 30. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti 5x tudsz edzeni valamire, az azt jelenti, hogy nem edzel eléggé intenzíven. Egy izomcsoportot heti max 3 alkalommal bőven elég edzeni. Meg nem látod ez mennyire aránytalan, hogy a fenekedre heti5x edzel, másra meg nem? Csinálj heti 3 tesljes testes edzést, 2 alkalommal tegyél be extra láb/fenék gyakorlatot, ez bőven elég.



Narancsbőr ellen meg érdemes lenne megpróbálni egy minél kevesebb feldolgozottélelmiszert tartalamzó, folyadékban és zöldségben gazdag étrendet, jó alvást, a stressz menedzselését, hideg fürdőket, krémet és legalább fél évig ezt szisztematikusan alkalmazni. Ha utána is narancsbőrös akkor lehet elengedni.

2023. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!