Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet találni szabadnevezé...

Hol lehet találni szabadnevezésű amatőr boxversenyeket? Van valamilyen weboldal ahol ezek ki vannak írva?

Figyelt kérdés
Olyan versenyekre gondolok ahol nem kell hogy egy boxklubban legyel hanem magánszemélyként is mevezhetsz.

2023. júl. 29. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Amiről te írsz, az nem amatőr box, hanem csak hobby box.

A profi boxnál is egy "istállónál" kell lenned leszerződve, ha versenyezni akarsz.

Az amatőr boxban pedig egy sportklub tagjának kell lenned, és a sportklub (egyesület) nevezi a sportolóit.


Szerintem engedd el ezt a témát...😁

2023. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ksi ben az edzom mar par het odajarogatas utan elkuld amator versenyekre. Sot,ha latja,h jo vagy ,akkor akar par alkalom utan is.
2023. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el edzésre, ne akarj magánszemélyként ökölvívó versenyekre nevezgetni mert hamar kapni fogod a finomabbnál finomabb pofonokat.

Edzésre járj inkább.

2023. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahol lakom már megszűnt a sportegyesület, és legközelebb nagyon messze van ,meg munka mellett nemtudok még utazni 2,5 órát naponta csak hogy eljárjak edzeni. Ezért kérdeztem.
2023. júl. 31. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor versenyekre sem tudnál utazni, ha edzésekre sem tudsz...🤔

Ezt a sportot csak edzővel, és edzőpartnerrel (partnerekkel) lehet csinálni versenyszerűen.

Ez nem úszás, futás, ironman, bizonyos kerékpár sportok, stb, amiket csinálhatsz edző és edzőpertnerek nélkül is, aztán nevezel egy maratonfutásra, triatlon, bizonyos kerékpáros versenyekre...


Csak magam tudom ismételni: szerintem engedd el ezt a sportot...😉

2023. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!