Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik használják a Tippmixprót,...

Akik használják a Tippmixprót, veletek történt már ilyen? Illetve ez mennyire volt szabályos a részükről?

Figyelt kérdés

A nyáron regisztráltam Tippmixpróra, eddig nem volt vele semmi bajom. Múlt héten fogadtam élő meccsre, norvég bajnokságban, vendég győzelemre, 2-2-es állásnál, 90 x-edik percben, 6,5-ös szorzóval, 1000 Ft-al. A végeredmény 2-3 lett, így nyertem, de a pénzt nem kaptam meg még másnap se. Amikor ma felnéztem rá, a 6,5-ös szorzó helyett egyes volt így csak az alaptétet kaptam vissza. Pedig semmi szabálytalan nem történt.

Persze mondhatjátok, hogy 6500 Ft nem nagy nyeremény, de én akkor is örültem volna neki. Ez rohadtul felb*szott, most kíváncsi vagyok, hogy veletek történt-e már ilyesmi?



2023. júl. 31. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt. Szombaton fogadtam élőben foci meccsekre, engem akkor ki is fizettek, miután jött az a kimenetel amire fogadtam. Másnap reggelre eltűnt a pénz a belső egyenlegemről, ügyfélszolgálaton technikai problémára hivatkoztak, amin állítólag dolgoztak a kollégák. Két nap (!!) után sikerült ismét jóváírniuk a pénzt, de kevesebbet kaptam, nekem is érvénytelenítettek fogadást..
2023. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!