Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít az íz...

Tényleg ennyit számít az íz fehérjék vagy tömegnövelők megvásarlásakor?

Figyelt kérdés
emberek rinyalnak meg el adogatják a fehérjéik mert szar ízű.Hogyan táplálkoznak így megfelelően mellé?persze nagyon változatos lehet a testépítő étrend de azért pl en sem engedhetem meg magamnak hogy lazacot egyek minden nap így javareszt csirkét tojast eszek,amiket sok féleképpen lehet elkészíteni de ha az ember tizen ev óta csinálja undorító mindenhogy😀aki egy mondjuk vaniliás turmixot nem bír meginni mert nem finom az hogy akar eredményeket elérni ebben a sportban,azért ennél többet kell ebbe tenni.Egyébként ha nagyon kötjük az ebet a karóhoz én pl inkabb ízesítetlent rendelek mar mindenből🤣

#testépítés gyúrás fehérje
2023. aug. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Tojás, csirke bármilyen formában finomabb lesz mint a fehérjepor. Még a jobb ízüket is megunod egy idő után. Talán akkor jársz a legjobban ha tudsz több félét amit szeretsz és rotálod hogy egymás utáni napokon ne kelljen ugyanazt inni.
2023. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyjából ezt írom én is😀

illetve a lényeg hogy emberek mit várnak ettol a sporttól ha egy feherjét nem bírnak meginni az íze miatt😀

2023. aug. 3. 14:09
 3/5 A kérdező kommentje:

előbb ráneztem hogyhogy ilyen kevés válasz jött de nem is kellett volna igazából ilyenkor mar tudni szoktam hogy a moderatorok rakosgatják at a kerdeseket!

kar hogy itt vagytok nehezititek a dolgokat

2023. aug. 3. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, értelmetlenül pakolgatják a kérdéseket. Kedvencem amikor a sztárok/bulvár és a szexualitásba tesznek át kérdéseket a testépítésből...
2023. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de végig testépítésről írtam benne nem síugrásrol meg mit tudom en mirol,nem vagyok fogyatekos nyilvan odairom ahova kell és ahol a számomra legmegfelelőbb válaszokat kapom rá,igazi kínlódás😀
2023. aug. 3. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!