Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen térdszorítót ajánlanáto...

Sebokbencu kérdése:

Milyen térdszorítót ajánlanátok sportoláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos azzal a ténnyel élek együtt, hogy négyszer kiugrott a térdem, így az inszalagjaim nemcsoda, hogy megnyúltak, kaptam még a kórházban a 3. alkalomnál egy térdszorítót, de semmit nem ér, viselése közben ugrott ki megint :,D . Nagyon szeretek sportolni, viszont ez a probléma mindennek útjába áll és egy valamit érő térdszorítót, patella rögzítőt keresek, ami elég stabilitást adna. Nem vagyok képben ezekkel, láttam hogy valaki fáslival tekeri be az ízületeit, vagy valamilyen tapaszt használnak, nem tudom melyik lenne jó és az internet nem tudott nekem világos választ adni.

Ebben kérem segítségeteket, előre is köszönöm!

U.I.: bocsi a sok szövegért :)



2023. szept. 1. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost, vagy egy gyógytornászt.
2023. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire segítség, de én ilyet használok nagy súlyos láb edzésekhez, guggolásokhoz, és mivel sok év edzés után eléggé fájtak az izületeim, ez adott segítséget, és nekem nagyon bevált.

[link]

2023. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!