Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használtok sisakot biciklizésn...

Használtok sisakot biciklizésnél, és elektromos rollerral való közlekedésnél?

Figyelt kérdés
Természetesen akik mindkettőt használják.

2023. szept. 26. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindkettőnél.
Csak biciklizésnél, rollerezésnél nem.
Csak rollerezésnél, biciklizésnél nem.
Nem, egyiknél sem.
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne más véleménye érdekeljen, hátránya nincs a viseléséből. Jobb megelőzni a bajt. Egyébként csak bringázok és ha nem a 2 utcányira lévő boltba vagy fodrászhoz megyek akkor mindig viselek sisakot.
2023. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
Szerintem rollerre jobban kéne a sisak. De ha dh-zol akkor biciklire se árt egy bukó.
2023. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos rollert akkor sem használnék ha fizetnének érte,bicóra veszek sisakot,de sportra használom. Ha csak elugrok vele valahova a közelbe akkor nem,bár tudom hogy nem ártana.
2023. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve van hagyományos (lábbal hajtós)rollerem és bringám is, de eddig nem használtam sisakot.

Viszont a jövő héten készülünk egy Tisza-tó túrára, és a barátaim agitálnak hogy addigra szerezzek be egy bringás sisakot.

2023. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!