Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik versenyszerűen küzdősport...

Akik versenyszerűen küzdősportolnak, meccs közben éreznek fájdalmat?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem jellemző
Nem, de meccs után fáj
Nem, de másnap fáj
Kicsit fáj
Kicsit fáj, később jobban
Eléggé fáj
Eléggé fáj, később jobban
Ha betalál egy-egy ütés az nagyon tud fájni
Egyre jobban fáj
Egyre jobban fáj, a végén már nagyon szenvedek
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha nagyon komoly dologról van szó, akkor közben is

De amúgy nm

2023. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Erre van a védőfelszerelés. Amugymeg nem mindegy h hol ütnek/rugnak meg
2023. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thunderfairy ***** válasza:
48%
Egy komolyabb küzdősportolónak nagyon komoly fájdalom türése van. Föleg az MMA-ba. Itt úgy megy hogy kibirja mert megszokta. Mindenki érez fájdalmat csak esetleg nem foglalkozik vele hanem megy előre hogy megnyerhesse a mecsett.
2023. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2, azokra gondoltam, ahol nem használnak ilyet


#1, 3, igazából ez érdekel engem. El tudom képzelni, hogy az adrenalin elnyomja teljesen a fájdalmat, azt is, hogy kisebb dolgokat nem éreznek, de a nagyobb azért fáj, és persze azt is hogy fáj, de bírják. Fotókon elég sok eltorzult arcot látok, de olyat is, hogy szétvert fejjel is mosolyognak.


Erre egyébként készülnek külön (hogyan?)? Vagy csak az edzések és versenyek során annyit kapnak, hogy hozzászoknak valamennyire?

2023. okt. 21. 22:35
 5/5 anonim válasza:
100%

Én nem csinálom, de fiam mesélte, észre sem vette, hogy beverték az orrát meccsen csak a lecsurgó vér tűnt fel végül mindkettejüknek...

Akkor már tartottak egy kis szünetet.

2023. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!