Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a vereséget?

Hogyan kezelitek a vereséget?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban versenyszerűen gokartoztam és teniszeztem. Több külföldi és belföldi tornán is indultam, de végül soha nem lett belőle karrier, és azt hiszem amiatt, mert rosszúl viselem a vereséget. Például 15 évesen romániában az utolsó helyre kvalifikáltam, és ez annyira kiborított, hogy másnap emiatt nem is indultam a versenyen - ez volt az utolsó alkalom, hogy gokartban ültem. Ezután csak a teniszre koncentráltam, de az sem lett hosszú életű, ugyanezen oknál fogva. Ha két szettet megnyerek, és aztán elkottázok egyetlen szervát, az annyira frusztrál, hogy emiatt feladom a játékot, és lejövök a pályáról, úgy, hogy még mindig én lennék az esélyes. Ez mindan más játéknál is így van, például ha a barátaimmal csocsózunk, vagy fifázunk, és bekapom az elsó gólt akkor feladom a játékot.

2023. okt. 22. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én azt szoktam mondogatni magamnak, hogy sikerülni fog, és elmondhatom majd drámaian, hogy az utolsóból hogy lettem első. Ezt tanácsolom neked is.

Never give up!!!!!!!!

2023. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!