Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az MLSZ Klublicenc Szabályzatá...

Az MLSZ Klublicenc Szabályzatának ezen mondata a nemzetközi klubsorozatokra vonatkozik?

Figyelt kérdés

Megtaláltam az MLSZ weboldalán megtaláltam a a „Klublicenc Szabályzat 2024/25” című szabályzatot. A 9.számú melléklet: A klublicenc alapeljárás ütemterv részben, van egy ilyen.: "18. Klublicencet kapott sportszervezetek listájának megküldése az UEFA részére. A végleges

döntések jogerőre emelkedése utáni 7 napon belül, de legkésőbb

Május 31-ig." (Ez a határidőre vonatkozik). Ezt a május 31 határidőt azért nem értettem, mert Magyarországon a licencekkel kapcsolatban általában ekkor az I. fokú határozatok sincsenek meg. Először arra gondoltam, hogy az EB miatt van ez a határidő, de megnéztem a korábbi licencszabályzatokat, de azokban is ugyanez a határidő volt. Ezután gondoltam arra, hogy esetleg ez az a lista, amelyen azok a magyar csapatok vannak, akik indulnak a nemzetközi kupa selejtezőkben.



nov. 6. 19:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!