Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire "tuti" sznúkerre meg...

Mennyire "tuti" sznúkerre meg dartsra fogadni?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem csak el "foglalkozni" a sportfogadással - egyelőre tét nélkül figyelgetem az eseményeket. Azt figyeltem meg, hogy például tenisznél gyakran megy el az 1.2-es odds is. Míg sznúker meg darts 5-ből 4X jön ilyen 1.4-1.5 odds. Pedig mind a 3 egyéni sport.

Igaz dartsnál meg sznúkernál most megy a vb, de szóval nagyobb a tét.

Dartsnál, sznúkernál, tenisznél a világranglista helyezést szoktam nézni illetve az egymás elleni eredményeket, ha vannak. Ha ilyen 80-100 helyezés különbség van, a darts és sznúker 5-ből 4X jön és akkor viszonylag elég jó is az odds, olyan 1.3-1.5 (a papíron gyengébb játékosra meg 2.5-3.5 szokott lenni) a tenisznél meg ki tudja. Ment már el 1.15-ös odds is (a papírforma szerinti gyengébb játékosra 5-6 odds) úgy, hogy 250 helyezés volt a két játékos között.


Most csak véletlen hogy amit eddig megfigyeltem sznúker meg darts papírforma 5-ből 4X jön a tenisz meg közelében sincs? Vagy sznúkernál és dartsnál sem ilyen jó az arány csak teljesen véletlen amit eddig megfigyeltem?


Tulajdonképpen ilyen teszt időszakot folytatok most ha valakit érdekel, talán bele kezdek egyszer élesben - akkor sem nagy téttel egyelőre hogy tényleg működik-e - duplázókat rakok össze 2-3 meccs, de nem rakom meg téttel, csak feljegyzem a dátumot, a pontos oddsot és hogy jött-e volna vagy sem.


Eddig az a véleményem, hogy egyéni sportok közül a sznúker a legjobb, legtutibb, utána jön a darts. Tenisz meg a ló túloldala, nehéz eltalálni, a papírforma sokszor nem jön. Foci néha jön-néha nem, annyira nem izgat mert gyakran megy el ott is a papírforma. Inkább jégkorong, az kicsit tutibb, ilyen osztrák, német, svájc kupák jönnek általában na meg persze az összes skandináv jégkorong jó.

Ott is mennek el papírformák de jobb az arány mint a focinál.

Minden sportot nézve a sznúker a legjobb, vagy tényleg csak véletlen?

Lassan 3 hónapja folytatok ilyen tesztet. Véletlen vagy a sznúker tényleg ilyen jó lenne? Ja meg persze a darts az is jó szerintem vagy az is csak véletlen?



dec. 8. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sznúkernél milyen Vb megy most?


Egyébként az pont az a sport, ahol bárki megverhet bárkit, főleg rövid meccseken. Technikában nincs olyan nagy különbség a játékosok között, hosszú távon főleg fejben dől el, ki a sikeresebb. Ezért egy-egy meccsen bárkinek lehet esélye bárki ellen.

dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tenisz se olyan buko ahogy mondod ha ismered a sportágat,és benne élsz a tenisz világában
dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teniszben benne van egy sérülés lehetősége, ami miatt lecsökken a jobb játékos teljesítménye, dartsban és snookerben meccs közben nem sérül meg senki. Plusz a teniszben a meccsek fele női, ahol nem tudni, ki menstruál éppen, vagy szerelmi bánata van, vagy mittudomén...
dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Darts kifigyelhető sport, érdemes rá fogadni. Aki nézte a vb-t az láthatta, hogy ha egy papíron gyengébb játékos győzött egy meccsen akkor is ki lehetett azt következtetni az előző meccsekből.
jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dartsra néha fogadok... bár pl a VB-döntő simának ígérkezett, a bukmékerek szerint nem, és nem is úgy indult... de csak megnyerte Humphries, ami bejött, de mínusz 2 szettben is volt.
jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!