Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elazeretnék kezdeni kosarazni....

Elazeretnék kezdeni kosarazni. 5 even keresztül kosaraztam, de ket évet kihagytam, hogy tudok jeletkezni pl a ZTE-hez?

Figyelt kérdés

Zalaegerszeg van a legközelebb hozzám és akkor gondoltam oda mennék. A női ztebe a zalakeramiaba. De nem tudom hogy lehet "felvetelizni".

Amikor elkezdtem akkor nem kellett foglalkozni beiratkozassal vagy ilyesmivel mert olyan iskolába jártam, ahol nem kellett száz felé futni, csak mondtak hogy okés, elintézik es bent voltam a kanizsai KK-ban. Viszont nem tudom hogy hogy megy most itt a zegen.

Nem kell támadni ha nem nagy kérés. Mert kosarazni meg így 2 év kimaradás után is tudok, csak mivel nem kellett eddig egyszer sem megnézni hogyan működik a beiratkozas igy nem tudom.



dec. 9. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

ZTE Kosárlabda Klub Sportszolgáltató Kft.



Cím: HU-8900 Zalaegerszeg, Stadion u. 3.


Telefon: +36 92 310-780


Fax: +36 92 310-780


Email: info@ztekosar.hu

dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!