Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik lovardát ajánlanátok...

Melyik lovardát ajánlanátok Budapesten és annak környékén?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és felmerült bennem, hogy újra nekilátnék a lovaglásnak; kiskamaszként rendszeresen jártam, de aztán valahogy abbamaradt. Így nem mondanám, hogy teljesen kezdő vagyok, de azért az alapoktól kéne kezdeném.

Nincsenek komolyabb terveim a sporttal, csak hobbiként érdekelne.



dec. 12. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Monte Vigo Lovasklub. Egy barátom lányának egy barátja jár oda már régóta, ezért oda vittük a lányt hogy együtt lovagolhassanak, pedig kicsit messze van tőlünk. Nagyon jók az oktatók és a lovak is, már az első futószáras órán úgy ügettek ahogy a nagykönyvben meg van írva. Van fedett pálya is, így rossz időben is vannak órák és a legtöbb esetben még aznapra is volt szabad időpont, de azért érdemes minimum 2 nappal előre foglalni.
dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!