Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot választanád?

Melyik sportot választanád?

Figyelt kérdés

dec. 14. 20:34
A kérdező szavazást indított:
taekwon-do
karate
nem tudom, hogy mi az a taekwon-do
nem tudom, hogy mi az a karate
egyikről sem tudom mi az
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindegyiknek tucat különböző ága, plusz edzőtől és egyesülettől is nagyban függ, hogy hova iratkoznék be. Plusz melyik van közelebb, melyik olcsóbb, melyik tetszik jobban (stb.), ezer szempont, amit figyelembe kell venni döntés előtt.
dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha csak a sportot figyeled, a technikáit, művészetét. Akkor melyiket választanád?
dec. 14. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Melyik ágáról beszélünk a két harcművészetnek?
dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az egész, a bunyó része, a formai része, az erőnléti része.
dec. 14. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez teljesen eltérő. Nem mindegy, hogy egy kyokushin vagy egy ashihara karatét hasonlítunk össze egy ITF taekwondóval, vagy egy shotokan karatét egy WTF taekwondóval.
dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se
dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Karawon-do mind a kettőt kitanulnám filmekből, és saját stílust csinálnék pár hét múlva.
dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én golfoznék.
dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Taekwondo, baromira tetszik. Az más kérdés, hogy már elmúltam 10 éves hogy elkezdjem
dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Taekwondozni bármikor elkezdhetsz. Ismerek kisgyereket, kamasz, felnőttet és idősebb embert is aki taekwondozik.
dec. 15. 16:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!