Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha feltuningolnám a simsononat...

Ha feltuningolnám a simsononat 90ccm-re akkor kéne cserélni rajt valamit mint például hajtókar vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

dec. 23. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és,hogy érdemes-e egyáltalán feltuningolni?
dec. 23. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogsidat
dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos úgy már kiesik a segédmotor kategóriából ezért több törvényt is megszegsz vele ha használod közúton. Amúgy nem fogsz hanyatt esni tőle, igen kicsit gyorsabb lesz, de nem fogod megváltani vele a világot, viszont amennyi hátrányt okoz majd amiatt nem éri meg szerintem ebbe belemenni. Csomó dolgot kell rajta cserélni, állítani, amivel nem éri meg szívni főleg úgy, hogy nem fog olyan sokáig elmenni, mint gondolnád. A jó öreg simson maradjon úgy ahogy van, amire ki lett találva hidd el meg fogja hálálni.


Ha nagyobb, erősebb motort akarsz akkor inkább válts kategóriát, menj fel A1-re vagy A2-re attól függ, hogy hány éves vagy és ülj fel egy érezhetően erősebbre legálisan, sokkal jobban fogod élvezni.

dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még AM jogsim sincs.Faluban földesútón szoktam menni ott meg nem baszogatnak.Amúgy annyira nem vonz ez a simson tuningolás csak kíváncsi voltam,hogy milyen lenne.Köszönöm a válaszokat így utólag is
febr. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!