Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért remegek edzés közbe?

Miért remegek edzés közbe?

Figyelt kérdés
3 éve foglalkozok testépítéssel, de a mai napig sokszor van olyan h még a kis súlynál is remegek amikor lassan kontrolláltan csinálom. rohadt idegesítő. nagy súlynál még oké, de kicsinél már gáz. főleg tricepsz gyakorlatoknál vettem ezt észre. csigás letolásnál stb.
2010. okt. 22. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
az izmok nem birjak mar
2010. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
jah biztos 80 éves és azért nem bírják az izmai...
2010. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld hogy több ásványi anyagot, aminot viszel be, nem tudom a CH mennyi de attól függ pl elsősorban az energiád
2010. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Több pihenőnapot iktass be.

Vagy növeld a szénhidrát,protein bevitelt.


Vagy menj be a kórházba,és kérj egy járókeretet.

2010. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyengék a stabilizátor izmaid. váll esetében gyakori, ezért remeg a felkarod.
2010. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
el vannak fáradva az izmok
2010. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ilyen birka emberekre nem vagyok kiváncsi. amúgy amit az utolsó előtti válaszoló irt arra tippelek én is. mivel nemrégiben volt egy váll sérülésem és még nem teljesen jött rendbe. fáj még nagyon sokszor. pl állig húzást meg vállnyomást(se nyak mögül se mellről) nem is tudok csinálni. érdemes szerintetek joint-x et vagy valami hasonló izületvédőt szedni? használ valamit?
2010. okt. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!