Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fér bele egy sátor a...

Hogy fér bele egy sátor a túra hátizsákba?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni túra táborba és nem igazán tudom hogy pakoljak össze oda megfelelően. Sok dolog kell (ez egy 10 napos tábor) és nem tudom hogy férjek bele a hátizsákba (80L), mert kell vinni sátrat, polifoamot és egyéb dolgokat 10 napra

jan. 4. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

80L? Biztos akkora? Az hatalmas! Az égvilágon minden bele fog férni, a sátor is bőven. De kívülre is lehet rá rögzíteni dolgokat, mint itt a képen.


[link]

jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 85 literes hátizsákom van több napos sátrazós túrára. A sátrat hátulra lent tudom feltenni rá. Persze függ attól is, hogy mekkora a sátor.
jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:)

Nekem egy 80 literes zsákba gond nélkül belefér a 4 kilós, 2 személyes sátram. De fel is tudod rögzíteni kívülre.

jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló! 28 éves vagyok
jan. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!