Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a Lionbet?

Mennyire biztonságos a Lionbet?

Figyelt kérdés

jan. 5. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feletsd el. Soha nem hallottam ilyen fogadóirodáról. Rákerestem, találtam lengyel, olasz, brazil irodát is lionbet névvel. Én egyikbe se fizetnék be.
jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Szintúgy. Felejtsd el.


Valakinekem meg már vagy 4. alkalommal reklámozta a 22Betet. Az meg ráadásul orosz, - amivel nem lenne baj, nem nyomom a ruszofób mantrát - de elég negatív véleményeket hallottam róla.


Ha MOn akarsz legálisan játszani, akkor ha tetszik, ha nem Tippmixpro és a Vegas.

/Vagy megkerülni, mert meglehet mindent, Unibet. De az egyéni döntése mindenkinek./


Én a szelvényre esküszöm.

jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 22bet-et valóban kerülni kell. Ha vki nagyon nem akarja használni a tippmix(pro)-t, akkor az unibetet ajánlom. Nem merik itthon tiltani (állítólag hatalmas összegre perelné a magyar államot), de érdekes módon néha a tippmix(pro) jobb oddsot kínál.

Nekem a betfair-nél van beragadt egyenlegem, néha vpn-el be tudok jelentkezni, de nem mindig. Ezt csak azért említem, mert a betfair lenne az egyik legjobb opció oddsokat nézve, de mivel pár hónapja tiltja itthon a drágalátos kormány, ezért nem ajánlom.

jan. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bog.

Top100bookmakers.

ott mindent megtudsz.

jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!