Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen büntetések, szívatások...

Milyen büntetések, szívatások vannak tesi órán? Illetve ha régebben volt tesi órád, kb.mrnnyi ideje és milyen büntetések, szívatások voltak?

Figyelt kérdés
Ha van kedved a korod és a neked írd oda légy szíves!

jan. 8. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

iskolakör. kb 500 méter volt, körbefutni a sulit.

25 éves vagyok, ez általánosban volt

jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok, se általánosban se középiskolában nem volt jellemző a tesis büntetés. Olyanra emlékszem, hogy valamelyik fiú osztálytársam nem azt csinálta, amit a tanár mondott és neki húzódkodnia kellett óra végéig, de más ilyen nem rémlik. Pedig utáltam tesizni, mégse szívóztak velem se. Volt, hogy hosszabban fel voltam mentve, és akkor nekem kellett a stoppert kezelnj, de ez se szívatás.
jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Enyhébb fokú büntetés: rendgyakorlatok aránytalanul hosszú ideig. Sorakozó, jobbra át, balra át, oszolj, sorakozó, lépés indulj, …

Súlyosabb bünti: futás vagy erősítés egész órán, még jobb ha a kettő váltogatva: egy kör futás, 10 húzódzkodás, 1 kör futás, 20 fekvőtámasz, futás, felülés, guggolás, békaügetés, …

Ekkor érte el az óra a kellő intenzitást, ami tényleg hatott, ha a végére mindenki kidőlt. Manapság már kidolgozottabb az ilyen és a CrossFit hasonlókra épül.

jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokrétű a tanárunk fantáziája, ha büntetni kell tesin. Alap a fekvő, abból 20 a minimum, de volt már 100 is. Ha elkésünk az óráról, vagy beszélgetünk gyakorlat közben, az a best of a szemében. Elkezdünk körbe futni, majd egy kör után 30 fekvő, aztán újabb kör majd 30 guggolás, újabb kör és 30 felülés. Ha nincs vkinek vmilyen felszerelése, 20 fekvő, ha teljes cucc akkor mezítláb kell tesizni és 30 fekvő. Csapatjátéknál a vesztes csapat bordásfalra 50 felugrás, 10 lábemelés.
jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tothp ***** válasza:
100%

Középiskolában egész órás futás.

A bökkenő csak az volt, hogy akkoriban minden este magamtól futottam 8-10 km-es távokat. Engem nem nagyon hatottak meg vele. Simán lezavartam.

Engem jobban zavart, ha fociztunk. Azt utáltam.

jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tothp ***** válasza:
True Crime- nek üzenem: nem tudom, nem szagoltam...
jan. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os ezt nem értem, de biztos akinek írtad az érti.
jan. 12. 09:49
 8/12 tothp ***** válasza:
100%
Bocs, csak valaki rámüzent valami hülyeséget, aztán gyorsan megszüntette a profilt. Így nem tudtam direktbe válaszolni. :-)
jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

37/f vagyok

Általános felső tagozatban a tesitanár, ha rosszak voltunk, akkor 45perc futás, minden tornaterem kör végén vagy 10fekvőtámasz, vagy 10felülés, vagy 1kötélmászás…

Többiekkel az volt az igazi kicseszés, hogy mi a 3legrosszabb srác, akik miatt volt általában a büntetés, na mi ezt végig tudtuk csinálni és még élveztük is… sajnos 7-8.ban erre már a tanár is rájött, és akkor már csak 3unknak kellett csinálni, uh nem volt akkor már kiszúrás a többiekkel.

De mi akkor is élveztük és mindig versenyt csináltunk belőle..futásban mindig én voltam a 3., de a kötélmászós körben mindig behoztam a lemaradásom.

jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

35/F

Gimnáziumban volt. Fiúknak fekvőtámasz (húzótckodás nem ment volna egy-két emberen kivül senkinek), medicin labda emelgetése mindenféle módon. Lányoknak egy speciális feladat volt (elemás korláthoz csinálták erősítésként is), amikor háton feküdtek, nyújtott-zárt lábukat a föld felett 5-10 centivel kellett megtartaniuk perceken keresztül (a plank akkor még nem volt divat egyáltalán), illetve ingafutás.

jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!