Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok, mindig is sportoltam és szerettem, de amiket eddig űztem sosem elégítették ki az elvárásaimat ezért abba hagytam őket.

Szeretnék valamit sportolni amit nem baj hogyha ebben a korban kezd az ember és kielégítí a versenyzési vágyam.



jan. 8. 22:09
 1/6 anonim válasza:
100%

- Hol laksz? Mi van arra?

- Lóvéd?

- Időd?

- Egészséged?

jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Rövidpályás távolbanézés!
jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a biciklizés és snowboard a mimdenem.


Jó lenne adnál választ 1-esnek. Akkor kicsit specifikusabban tudnánk tippelni.

jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kevés információ alapján nem biztos hogy jó lesz, de én a tájfutást tudom ajánlani. 10 éve űzöm, szerintem semmi hátránya nem származik az embernek belőle, ha (úgymond) később kezdi el az ember. Ha van egy alap jó fizikumod és le tudsz futni mondjuk egyben 5km-t, akkor már csak a térképolvasást kell elsajátítanod. Szerintem ez a része is egy jó intellektuális kihívás, amit viszonylag könnyen meg lehet tanulni ebben a korban.

Rengeteg verseny van belőle, heti 1-2 tuti (téli időszakon kívül). Én ezeknek hála rengeteg szép helyen jártam és sok új élménnyel gazdagodtam. Vannak az elit kategóriák mellett (ahol nem-profiként esélye sincs az embernek) direkt kezdőknek / kevésbé ügyeseknek való kategóriák, amikben ugyanúgy kielégítheted a versenyzés iránti vágyadat.

jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tájfutással egyetértek, én amúgy 18 évesen kezdtem, mostanában nem csinálom, de szuper élmények kötnek hozzá.


A másik amit ajánlok, az igaz költségesebb, de nagyon be tud szívni,naz a sziklamászás.

jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 Székesfehérvár. Elég sok minden van itt.

Pénzügyileg stabil, szóval költök rá, de mértékkel.

Egészségem tökéletes

jan. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!