Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék szedni kreatint és...

Szeretnék szedni kreatint és fehérjét. Melyiket szedjem?

Figyelt kérdés

Kreatin monohidratot néztem azt vennék szívesen elvileg az megbízható. És 3-5g egy nap ugye?

A fehérjéket néztem csak elég sok márka van. Nutritiont ismeritek? Szerintetek jó? Melyik fehérjét ajánljátok? Meg melyik ízek váltak be? Fehérjéből 25g kell ugye? Edzés előtt vagy után hatásosabb? Mennyi ideig szedjem? Akkor is szedjem ha nem edzek aznap? Osszelehet keverni s kettőt egy vízben vagy külön keverjem?



jan. 9. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mindkettőt.
jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha full kezdő vagy akkor ne ezen pörögj, tanulj meg edzeni és egyél normálisan.


Kreatin biztonságos. Akinél hiány van belőle ott szép teljesítménynövekedést lehet látni, viszont az emberek kb 1/3 ára nem hat(mert nincs hiány belőle). És kb 3-5g elég.


Fehérje szerintem a legtöbb embernek nem éri meg. Bevinni 1.6g/ttkg proteint nem egy nagy dolog ha eszel naponta valamit ami fehérje dús (azaz nem tésztákon élsz).

Később mikor már jópár éve edzel akkor jobban megéri mert előnyökkel járhat az hogy felviszed a fehérje fogyasztásodat, ami viszont már jóval macerásabb csak rendes étellel, de a tippem az hogy közel sem vagy még itt.

jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom kreatin az biztos segít gyorsabban fejlődni. Kb 1 éve járok már és már látszik rajtam a karom is sokkal nagyobb a mell izmom is híztam 6kilot de azóta semmi és próbálok tovább fejlődni ezért vettem
jan. 9. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felelseges a fehérje ha az étkezés rendben van. Csodát meg ne várj ha az étkezés nincs rendben.

A fehérje arra jó ha egy nap nincs meg az 1.6gramm testtomegkilogrammonkent akkor azt a hianyzo par grammot potold. Semmi masra. Az pedig teljesen mindegy hogy ezdes elott vagy utan vagy maskor a napban. Pont ugyanugy tud hasznosulni. Tehat ha edzes utan eszel egy normalis etkezest amiben van feherjeforras az elég. De ha a napban minden étkezesedben van valami feherje akkor meglezs az 1.6gramm. Szoval nem kell feherjet potolni.


Ha meg megis vennel feherjet akkor mindegy milyet. Ami neked izlik. Es minel nagyobb legyen a feherjetartalma a tapanyqvinformacional. Ha nem vagy hozzaszokva az edesitokhoz akkor az izesitettek problemat okozhatnak.

jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem. Naturalként is lehet nagy sikered az edzésben.
jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, de tényleg.
febr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!