Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen légpuskát vegyek?

Trashboy kérdése:

Milyen légpuskát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja vásároltam egy crosman remington express hunter(gázrugós) légpuskát amit szeretnék lecserélni mert nem jön be annyira. Kicsit tanácstalan vagyok hogy mire lenne érdemes cserélni, még a meghajtáson is gondolkodom. Ami fontos hogy mindenképpen 7.5j-on használnám nem szeretném kísérteni a sorsot. Amiket eddig kinéztem:


-Hatsan mod 95qe(rugós/gázrugós)


-Hatsan mod 135qe(rugós/gázrugós)


-weihrauch hw97k(rugós)


-Hatsan bullboss(pcp)


A légpuskát kizárólag otthoni hobbilövészetre, célbalövésre használnám nem szeretnék versenyre járni+ a kertünk sem valami nagy ezért nem tudom hogy érdemes-e így venni egy pcp-t. Egy facebookos légpuskás csoportban a bullbost nem irtam nekik, de a hw97 puskát írta szinte mindenki mert igaz nem olcsó de mindenhol szinte csak jót lehet róla olvasni.

Mit érdemes választani?



jan. 9. 07:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!