Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék a darts...

Hogyan javíthatnék a darts kiszállózásomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány hónapja kezdtem el dartsozni, és bár eleinte szimpla kiszállóval játszottam más emberek ellen most már ideje volt duplára váltani, mégis így az igazi... Na az a helyzet, hogy a tömegelés egész jól megy a napokban több 60 fölötti átlagot dobtam, és az már nagyon ritka hogy 50 alá megyek a kiszállózások előtt... De sajnos bárki ellen játszok a duplák egyáltalán nem mennek.. Talán minden 10. ha bemegy, és ez nagyon bosszant. Szeretnék járni kisebb versenyekre is, de ilyen kiszállózási aránnyal csak beégnék. Esetleg valakinek van olyasmi "edzésterve" vagy akár egy szimpla tanácsa ami javíthat a kiszállózásomon? Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is!

17/F



#darts #kiszálló
jan. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarlak megsérteni, úgyhogy előre is bocsánat, de ha minden tizedik duplára dobásod lesz találat, akkor ez azt jelenti, hogy egyelőre nem tudsz dartsozni, nem tudsz dobni, nem tudsz célozni. Itt egyelőre a technikát kéne gyakorolni, nem a taktikát.
jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj. Sokat. És jönni fognak az eredmények is
jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Gyakorolj a duplákon

A Bob's 27 egy jó gyakorlás lehet

Versenyeken pedig indulj bátran, nem fogsz beégni, bárhova is mész, szívesen fogadnak

Tagja vagy egy egyesületnek?

jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, elsőnek annyit, hogy lehet igazad van, de azt nem mondanám hogy a célzás nem menne (:D) hiszen a triplák jönnek folyton.


Valószínű akkor rá megyek tényleg a több gyakorlásra nem csak napi 30 perceket dartsozom ezután


Utolsó valaszolonak: Köszi a tippet, kipróbálom a bob 27-eset, eddig még nem játszottam azzal. És egyesületnek nem vagyok tagja egyelőre, de gondolkodom rajta most hogy megemlitetted

jan. 11. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp érdemes lemenni a legközelebbi klubba

Merre laksz?

jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg Győrben. Tudunk beszélni privátban esetleg légyszi?
jan. 11. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot
jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!