Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pokerba lehet hívni a poker...

Pokerba lehet hívni a poker ra (8♤ 8♡ 8◇ 8♧ K♡)?

Figyelt kérdés
Tudtomal lehet mindenre pár,flush,sor de tegnap játszotam online texas hold em et és pokerom volt egyesével hívtam rá mindig nagyobbat és meg is nyertem ezután el kezdték írni hogy: kocsog,amateur meg hogy poker re hívni illetlenség. Most akkor hogy van ez?

jan. 14. 21:23
 1/3 anonim válasza:
100%
XDD, nyilván azért mondták mert kivoltak h nem nyertek, jól tetted h emelgettél, a texas hold em-be úgy emelsz és arra amire csak akarsz, nincs olyan hogy illetlenség
jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk pont nem ugy emel ahogy akar. A min az 1bb. Ha valaki emel, mondjuk 3bbt, akkor arra raemelni csak a duplajat lehet tehat 6bbt. Nem tud es nem lehet 5bbt. Szal azert vannak megkotesek.


Persze elso emelonek ha az tobb mint 1bb akkor tenyleg barmennyit lehet. Pl 1,01bbt is.

jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetlenség hívni a pókerra? El kéne talán dobni? :D
jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!