Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Székesfehérvár tánciskola?

Székesfehérvár tánciskola?

Figyelt kérdés
Igazából abban reménykedem, hogy esetleg kimozdítana a komfortzónámból, viszont tartok tőle, hogy nem lesznek korombeliek. Van valakinek tapasztalata székesfehérvári tánciskolákkal? 24 éves vagyok.

jan. 15. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron nem vagyok ismerős, de a legtöbb tánciskolában szoktak lenni hasonló korosztályúak - van ahol akár külön csoport is van ilyen korosztálynak.


Menj el bátran, szerintem nem fogod megbánni!

jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, amúgy lövésem sincsen az egészről, van olyan fajta, amit javasolsz? Azt sem tudom tetszene-e igazából, valami alapján pedig választani szeretnék egyet.
jan. 17. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell túlagyalni a válogatást. Találomra elmész, tulajdonképpen akárhová, megnézed, kipróbálod.


Ha valami nem tetszik majd, akkor lesz szempontod, hogy miért akarsz másmilyet keresni legközelebb.

Ha nincs gond, nincs min agyalni, hogyan oldd meg.


Szerintem általános társastánccal érdemes kezdeni. Talán a Szombat esti láz és a Dancing With the Stars műsorok miatt ezek a legnépszerűbbek, meg ezek elég változatos tánc tanfolyamok, több fér táncba bele tudsz kóstolni. Általánosabb tánc műveltséget ad, mint ha bármelyik másik, jobban egy-egy táncra koncentráló tanfolyamra mész el.

Ha van egy tangó, salsa, rocky, sztepp, egyéb tanfolyam, ott csak azt az egy konkrét táncot tanítják.

A társastáncnál általában több alapvető táncot megtanítanak. Van ahol jobban a 10 versenytánc műfajra koncentrálnak (cha cha, rumba, szamba, jive, paso doble, angol keringő, bécsi keringő, tangó, slowfox, quickstep), máshol ezek közé becsempésznek egy kis rocky, salsa, egyéb táncműfajt és akár ki is maradhat némelyik az alap 10-ből.

jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!