Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így elegendőnek számít?...

Ez így elegendőnek számít? (Mozgás)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok ectomorph testalkattal amit elegge utalok de en teszek erte vagyis probalok. Rengeteget setalok es heti ketszer egy orat megyek kick-boxra és hétvégéken futok. Gyors az anyagcserem es kerulom a nasit es az edes uditot joghurtot szoktam enni hogy meglegyen a napi cukorbevitel. Mit gondoltok errol? Ezzel tarthatom a formam? Meg szeretnek formasabb lenni de azert meg teszek

jan. 25. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A testmozgás mennyisége elegendő, de nem biztos hogy megfelelő a mozgásforma. Ha formásodni szeretnál akkor súlyzós edzéseket érdemes végezni. Mondjuk azt nem tudom hogy a kick-box mit csinál a testtel, lehet az is jó. De a futás meg a sok séta biztos hogy nem formálja az alakod.
jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze hulye nem vagyok egyaltalan nem ugy gondoltam hogy a futas meg a setatol igazi bomba leszek azt inkabb egyfajta kardionak mondanam. A kick-boxban ugye rugunk es erovel kell ugye. Nekem attol mar izmosak a labaim a vadlimat utom vagom nem lotyog es ugyanez a combommal. Mivel csipovel rugunk es ha jobb kezzel utunk akkor a csipot is mozgatjuk meg egyeb ugrasokba ugyhogy most igy nektek is ha valaki valami jo sportot szeretne akkor en a kick-boxot ajanlanam mert en szeretem nagyon es mindenkinel jol johet vagy nem tudom
jan. 25. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!