Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan kérdésem van, nekem van...

Olyan kérdésem van, nekem van egy színpadi táncos végzettségem. Ezzel szerintetek lehet táncot oktatni?

Figyelt kérdés

jan. 29. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol? Magánban?
jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ha kiváltok egy vállalkozói engedélyt hozzá
febr. 2. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a teáort meg hogy milyen végzettség kell hozzá. Azt hiszem a kormányablakban kell megtudakolni.
febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"855203 - Táncoktatás

Ebbe a tételbe tartozik:

- a táncoktatók és táncstúdiók által nyújtott táncoktatás (társastánc)


Engedélyköteles a tevékenység?

A tevékenységhez külön engedély NEM szükséges! A tevékenységhez bejelentés NEM szükséges!"


Ez volt neten fent de azért kérdezd meg ha gondolod, amikor csinálod a vállalkozóit.

febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Éva Tánciskolája válasza:

Kedves Kérdező!

Nincs olyan jogszabály, ami tiltja, de nem véletlenül "táncos" és nem "táncoktató" "táncpedagógus" végzettséget szereztél. Az utóbbi két végzettség megszerzéséhez ugyanis tanulunk pedagógiát, pszichológiát is például. Nem mindegy, hogy egy mozdulatot szépen meg tudsz oldani, vagy jól el tudod magyarázni, átadni a diákjaidnak, hogy hogyan kell szépen megoldani. De pont azért, mert a táncosok is, és a néhány hét alatt képesítést szerző táncinstruktorok is "tanítanak", hígult fel rettentően ez a szakma. A tanítanak azért idézőjelben, mert sokszor csak mutatnak valamit és szerencsétlen kezdő csinálja utánuk - így pillanatok alatt elveszik a kedvét és önbizalmát, de sokszor fizikai sérülést is okoznak a hozzá nem értéssel. Más dolog csinálni valamit, vagy adott dolgot tanítani.

febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!