Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék hajlékonyabb lenni...

Szeretnék hajlékonyabb lenni gyerekként tornászkodtam de ez kb 1,2évig tartott ott lenyomtak spárgába meg stb azóta nem tudok spárgázni magamtól nem tudok úgyhogy a lenyomós módszert választottam tudtok olyan helyet ajánlani ahol ez működik?

Figyelt kérdés
Nagyon jól bírom a fájdalmat meg tudom H ez mivel jár

febr. 8. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sérülés lehet a vége. Vagyis vagy menni fog a spárga, vagy mozogni is nehezen fogsz tudni. Én nem kockázatnék ekkorát.
febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van de tényleg nem tudom magamtól semmilyen nyújtás után sem volt hogy 1 éven keresztül nyújtottam minden 2.nap és semmi nem történt pedig azt ígérték hogy egy hét alatt tanulom meg de egy év alatt se sikerült
febr. 8. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyújtani kell rendszeresen, nincs ilyen, hogy “lenyomnak”

Szanaszét szakadnának az izmaid.

febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szarul nyújtasz.
febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem ismered az anatómiát és olyan pózban szeretnél lemenni francia spárgába, amit a combcsontod és a medencéd találkozása nem enged.

És valójában jó ideje nem is nyújtasz csak erőlteted a csontodat… sokan emiatt “nem tudnak lemenni spárgába”

febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Figyelmesen nézd végig…

Ha szarul csinálod és valakivel “lenyomatod” magad, az combnyaktörés…

febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az fura, hogy semmi nem történt 1 év alatt. Lehet, hogy az is segítene, ha valaki "kimozgatna", mondjuk egy kiropraktőr. Na meg léteznek ugye a nyújtó gépek is.
febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még jó hogy nem kezdtem el
febr. 8. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!