Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerecse 50 túrát sikerült...

Gerecse 50 túrát sikerült teljesítened szintidőn belül?

Figyelt kérdés

Nem mentünk még ekkora távot, és általában beszélgetős, fényképezős tempóban túrázunk. 15-20-25 km távokat szoktunk menni. Merész lenne bevállalni az 50-t? Nyilván azt tudjuk, hogy ez hajtós lenne, és nem fotózgatnánk stb.

Igazából az érdekel, hogy aki előtte nem ment ilyen távot, az mennyire bírta és beért-e szintidőn belül, illetve hogyan készült fel rá?


febr. 11. 18:08
 1/3 Psycho ***** válasza:
100%

Ha a korábbiakat teljesítettétek, ez is menni fog. A 12 óra szerintem bőven megoldható.

Más kérdés, ha esetleg olyan szutyok idő lesz, mint tavaly volt, akkor necces lehet (igaz, akkor a szintidőt is megemelték pont ez miatt).


Én nem készültem rá külön semmit, igaz, sportolok mellette.

5x teljesítettem a G50-et eddig, 1 kivételével mindegyik szintidőn belül volt (az is csak egyik társam sérülése miatt nem sikerült 12 órán belül). Ha nem állsz meg minden megállónál 10-20 percekre, normál tempó mellett le fogjátok tudni!


Sok sikert 😊

febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes beszámolót és a lelkesítést! :)
febr. 11. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem mentem ennyit. Tavaly elkezdtem a Kéktúrát, első alkalommal 25km-nél úgy éreztem, hogy nyugodtan mehetek tovább, a következő település 10km-re volt. 30-nál már elkezdett fájni mindenem, az utolsó 5km nem esett jól.

Más alkalmakkor azt észrevettem, hogy ha két túra között nem telik el sok idő (hetek) akkor jobban megy, szóval szerintem érdemes készülni rá.

febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!