Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak rendszeres sporttal...

Csak rendszeres sporttal funckionálok? Te hogy vagy ezzel?

Figyelt kérdés

#Rendszeres sportolás #Napi szinten funkcionálás
febr. 12. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alapvető része az életemnek a sport, és ha nem lenne, akkor rengeteg szempontból kevesebb lennék.
febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Szintén. Ülőmunkám van, testileg egyáltalán nem fáradok ki és így nem tudok aludni sport nélkül.
febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én álló munkát végzek és lassan nyakamon az 50 de mindennap lemozgom a magam részét.
febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sport nélkül mi lenne, vagy mi volt veled?

Akkor így kérdezem.

febr. 12. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindössze 4 év volt az életemben (óvodás koromtól érettségiig boxoltam), amikor nem sportoltam. Ezalatt a 4 év alatt meg is híztam, szétcsúszott a táplálkozásom, elvesztettem a mobilitásom és az erőm, továbbá minden hétvégén buliztam és piáltam. Így teltek az egyetemi esztendők. De ez már szerencsére a múlté, már régóta sportoló vagyok ismét.
febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
4. Én úgy néznék ki, mint egy járkáló csontváz, csak izomban marad meg rajtam a súly. Plusz amit már írtam, szellemileg nem tudok teljesíteni és aludni sem, ha nem mozgom le a napi feszkót.
febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!