Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az az Adidas futócipő...

Melyik az az Adidas futócipő amelyikben a legjobb érzés futni, és nem olyan drága?

Figyelt kérdés
febr. 15. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted itt van olyan ember, aki a világ összes Adidas futócipőjét kipróbálta, és tud neked konkrétumot monani?
febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1/1 nálad valami nem stimmel se térben, se időben.

Arra gondoltam, hogyha van valaki aki tud olyan Adidast mondani, ami nem túl drága, és jó benne futni, annak tanácsát megfogadom. Nem kell más szavát kiforgatni, és akadékoskodni. Előtte inkább tanácsos lenne megtanulni helyesen írni.

febr. 15. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

"Melyik az az Adidas futócipő amelyikben a LEGJOBB érzés futni"

A kiemelt szó alapján ismerni kéne a teljes piaci palettát kipróbálás szintjén, ilyen embert meg nem fogsz találni. Plusz nem tudjuk, hogy neked mit jelent az, hogy nem túl drága. Nekem 70-80 ezer forint egy futócipőre még bőven a nem drága kategóriába tartozik, de ha neked mások az anyagi lehetőségeid, akkor off. Tanulj meg helyesen kérdezni!

febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgy tudom Váci utcában van Adidas bolt.


Biztos tudnak segíteni.


Kinek mi a kényelmes?

Fel kell próbálni

febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!