Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme van a gyúrásnak ?

Mi értelme van a gyúrásnak ?

Figyelt kérdés
Görgetem az instagramot vagy akár a facebookot mindegy és szinte csak ez jön velem szembe. Már azt sem tudják hogy feszengjenek, csajok detto. Arról nem is beszélve mikor megy előttem , és az összes kirakatüvegbe magát nézi. Elhiszem hogy jó érzés hogy van a munkájuknak gyümölcse, de ezen kívül bármi haszon ? Nem nézem le őket meg nem is mondom hogy puhányak, bár némelyik eléggé felfújt. De a kedvencem amikor azt gondolják hogy övéké a világ, mikor méreget mert ő gyúr... de mikor munka van akkor ahh most pihenőnapom van most ez van most az van. Szóval nem igazán látom értelmét.
febr. 24. 22:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
A könnyebb nőszerzés az értelme. Bár ha már csípőre se tudom tenni a kezem, a felfújt izomtól, kezd nyomasztóvá válni a helyzet.
febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Ez egy életforma. Fb és insta előtt az utcán feszengett. Engem nem zavar, amíg van mire.
febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

legkönnyebben elérhető és a legtöbb változást hozzá és ez mellett trendi is, mit vársz?

mellesleg igen elég sok a hülye köztük, ennek az az oka hogy rengetegen csinálják, vagy a másik oka hogy sok a frusztráció az emberekben, csak nézd meg hogy kik "felfújtak", akik átlagmagasság alattiak xd

febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Mi értelme van bárminek is....

Ad egy kis értelmet az emberek életének.

febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egy hobbinak sincs haszna. Nem a haszon miatt csinálják.
febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jól nézzen ki , és ne legyen gyenge szar :D Alap dolog, hogy jobban néz ki egy kisportolt testű férfi, de nő is , mint egy puhos dagadt, vagy egy pálcika. Kevésbé is állnak bele, ha nem néz ki szerencsétlennek.


Plusz a mozgásnak van egy egészségmegörző funkiója is, a rendszeres heti többszöri edzés jót tesz.Aki gyúr az általában odafigyel a táplálkozásra is , nem eszik össze vissza, számolja a makrókat, kalóriát, vitamint eszik stb, egy átlag ember ezt leszarja, tolja a mekit, csokit, kenyeret párizsival, ultrafeldolgozott multis vackot.


A kokszimaxikat hagyjuk, az más téma, de aki nem versenyez és tolja a szereket- hormonokat az szimplán hülye, tény,hogy sokan összekötik a gyúrást a kokszosokkal, mert nagyon becsapósak a reklámok, ahol tápkieget reklámoznak extrém méretű agyonkokszolt bajnokok.


Az izomtömeg csontsűrűség az életkor előrehaladtával csökken, és hogy ne legyünk majd összeesett vén trottylik, akik nem tudnak kiszállni egy kocsiból vagy felmenni egy lépcsőn ,és ha elesnek ottmaradnak meghalni, nem árt ha van miből veszteni.

febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg tudod emelni a 25 kilos csemperagasztot es nem okoz gondot ,h egy lap 7 kg.
febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Mi értelme a nem gyúrásnak?
febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mi értelme van a gyúrásnak?"

Mi értelme van a boxnak? Mi értelme van a focinak? Mi értelme van szinkronúszásnak? Mi értelme van a kerékpározásnak? Mi értelme van a diszkoszvetésnek? Mi értelme van a kajakozásnak? Mi értelme van a paintballnak? Mi értelme van a rallynak? Mi értelme van a dartsnak? Mi értelme van a sakknak?

"Elhiszem hogy jó érzés hogy van a munkájuknak gyümölcse, de ezen kívül bármi haszon?"

Ez nem elég? Egyébként a súlyzós edzésnek, az izomépítésnek, az erőnövelésnek rengeteg pozitív élettani hatása van. Olvass utána!

"némelyik eléggé felfújt"

Ez mit jelent?

"mikor munka van akkor ahh most pihenőnapom van most ez van most az van"

Ezt nem tudtam értelmezni.

"nem igazán látom értelmét"

Irigy vagy az izmos emberekre? Szeretnéd, ha rajtad is lenne izom?

febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb a közérzetem

Plusz amióta kigyúrtam magam kevesebben állnak belém

febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!