Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixpro nem fogja frissíten...

Tippmixpro nem fogja frissíteni a szelvényt?

Figyelt kérdés
Már több mint egy napja véget ért egy meccs, ki is írja az eredményt de nem jelent meg a zöld jelzés mellette így a nyitott fogadások között van. Visszanéztem és volt már erre példa hogy üresen maradt a kör de azok vesztes szelvények voltak ez viszont nyert volna, négyes kötésben fogadtam, mind a négy nyert de egy nem zöldült be. Akkor ez így bukó? Ha ennyi idő alatt nem frissült akkor már nem is fog.
febr. 25. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem buko, csak a tetves pro rendszere kokorszaki.. majd valamikor jovairjak a nyeremenyt.
febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az eredmények között sem szerepel a meccs és visszanéztem a korábbi fogadásokat, két héttel ezelőtti meccsek mellett is vannak üres karikák de azok a szelvények elmentek máson tehát lényegtelen. Igazából nem a nyeremény érdekel mert szerencsére ez pont kisebb értékű fogadás volt csak zavaró hogy folyamatosan ott van a naplóban.
febr. 26. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A Tippmix szabályzatában benne van, hogy egy eredményt maximum hány nap alatt kell kiértékelni, ami 48 óra (most néztem meg).

Ha addig sincs mellette semmi, akkor én azt javaslom, hogy hívd őket fel. Emailt küldeni felesleges, egy hétig se válaszolnak rá. Telefonra azonnal, de kb 1 órát kell várni, mire kapcsolnak valakit.

Nekem már volt olyan, hogy rosszul értékeltek ki egy eredményt, (fociban a csapatok mellett felcserélték az eredményeket) én másnap telefonáltam, nehogy két nap után véglegesnek ítéljék, a hölgy készségesen segített és kb 20 perc alatt már a nyeremény az egyenlegemen is volt és még vissza is hívott sűrű bocsánatkérések mellett.

febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!