Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A wing tsun meg hasonló edzők...

A wing tsun meg hasonló edzők tisztában vannak azzal, hogy ők átverik az embereket, vagy ők elhiszik, hogy meg tudnák magukat védeni az utcán?

Figyelt kérdés
febr. 28. 00:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek olyan wing tsun mestert, aki tisztában van vele, hogy az általa "oktatott" izé egy átverés hülyék számára, de ismertem olyan mestert is, aki tényleg elhitte, hogy ő egy legyőzhetetlen harcos, amíg az aluljáróban be nem törte az orrát egy roma úriember.
febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
😂😂😂 Komoly. És az előbbi scammer például tiktokon nyomja? Mert akik ott tolják azok biztos vagyok benne hogy tudják. Legalábbis a szolnoki annyira sunyinak néz ki, hogy nem tudom elképzelni hogy ne tudná. A tanítványok egyébként mit csinálnak amikor rájönnek? Mennyi időbe szokott telni, hogy otthagyják ezeket az edzéseket? Egyszerűen eltűnnek? Vagy volt már, hogy számon kérte valaki az edzőt?
febr. 28. 01:07
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem:

Aki nagyon rá van kattanva európaiként a keleti világra, annál komoly fedélzeti problémák vannak. Azért, mert a kettő más világ, nem lehet ötvözni-összekombinálni-adoptálni normálisan a két világnézetet.


A legszánalmasabb egy ismerősöm volt: nagy tai-chi okotató, de azért dohányzott.

febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudod, miről beszélsz, valószínűleg sosem jártál ilyen edzésre. Én igen, és nagyon hasznosnak éreztem. Azt tanultuk, hogyan védekezzünk egy esetleges támadás esetén, és egyben hogyan használjuk bármelyik porcikánkat fegyverként. Ezzel együtt azt tanították, hogy ha lehet, kerüljük el a harcot, mert egyrészt a képzett harcost is érhetik meglepetések, másrészt a mai harcosok békés emberek.
febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Aki küzdősportot választ, az lehet, hogy azért teszi, mert a Zuccán ő akar lenni a legnagyobb sztítfájter.


Emelett lehet ezer meg egy oka, hogy valaki küzdősportot választ, és valakinek a Zucca pont nincs benne az első ezer indokában.


A Zuccára amúgy is a magabiztos és verhetetlen első 20 méteres síkfutás, majd a tiszteletet parancsoló 2:45 alatti idővel futott 1000 méter a fontos. Meg a szituációs lövészet. Minden más csak bohóckodás.

febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon szép fabulát hordtál össze, kedves 4-es. Majd add elő ugyanezt a buszmegállóban is Lakatos Pedrónak és a drogos tesóinak, amikor pillangóval a kezükben kölcsönkérik a pénztácád.
febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

aki wing tsun és társaira jár az azért jár mert fogalma nincs a valóságrol és h hogyan néz ki egy tényleges utcai szitu


akinek van az egy pillanatig nem tud komolyan venni ilyen hülyeségeket h wing tsun

febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4 harcoltál valaha edzésen? Ütöttek meg valaha? Vittek földre valaha? De úgy rendesen, hogy próbáltál is ellenállni. Tehát voltál valaha tényleges harcban? Nem. Akkor hogyan is készítettek fel és mire? Max arra, hogy ezután teljesen természetes lesz, hogy ki vagy rabolva
febr. 28. 14:28
 9/21 anonim válasza:
100%
Semmire nem jó a wing tsun, csak parasztvakítás. A pénzre mennek, semmi másra. Bánom, hogy pár évet elvesztegettem rá.
ápr. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És hogyan jöttél rá, hogy egy fos? Számon kérted az "edzőn"? Edzéstársaidnak mondtad, hogy miért nem jössz többet? Próbáltad felvilágosítani őket?



Mi lenne, ha harcművészként odamennék, és mondjuk amikor ezekkel a kamucsapkodásokkal bemutat rajtam valamit az edző, én fognám és ellenállnék? Vagy amikor próbál "levinni" én tényleg fognám, és eldobnám.



Vagy ha odamennék és kihívnám harcra

ápr. 19. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!