Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formula 1 rajongók, a Ferrari...

Formula 1 rajongók, a Ferrari - Hamilton leigazolás kapcsán történt veletek korábban olyan hogy egy utált versenyzőt később megkedveltetek mert leigazolt a kedvenc csapatotokhoz?

Figyelt kérdés

Én Alonsot nem kedveltem és nem örültem hogy akkor a Ferrarihoz ment. Vettel 50-50%. A többieket kedveltem.


Nem ajánlatos kipfújolni, utálni egy versenyzőt mert meglehet hogy a kedvenc csapatod még akár leigazolja?


A csapatvezetők tojnak arra hogy a rajongók kit hogyan miért kedvelnek, nekik megfelel akkor megszerzik?


Olvastatok valamit arról hogy a Tifosinak mi a véleménye a Hamilton leigazolásról? Évekig kifütyülték jövőre meg náluk versenyzik. Mekkora szembeköpés lesz a Olaszban nyerne?


febr. 29. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen. Attól, hogy egy versenyző egy számomra szimpatikus csapathoz igazol, még maga mint ember semmivel sem lesz szimpatikusabb.

A tifosi elvakult ultrákból áll, mindenkit kifütyülnek, aki hazai pályán megveri a Ferrarit (Vettel is kifütyülték, amikor még Red Bull-os volt).

febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Versenyzőként pl Hamilton tehetségét is elismerem, és hasznára lehet a Ferrarinak, ami pont a kedvenc csapatom. De mint ember, a megnyilvánulásait akár a médiában, akár a verseny alatt rendszerint irritálónak találom, ezen nem fog változtatni hogy a Ferrari versenyzője lesz.
febr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon jó gondolatok. Egyetértek veletek.


1# Igen azt tudom/emlékszem is még rá hogy Vettelt is kifütyülték.


2# Youtube kommentben én is már írtam hasonlót hogy elismerem, tisztelem, becsülöm a tudását a tehetségét de megnyilvánulásai nem jönnek be. Ettől függetlenül se utálom.


Számomra ő mindig is az ős ellenfél volt. Már túlléptem azon hogy utáljam vagy haragudjak rá mert jól megy neki mert elképesztő magasságokba jutott.

És most furcsa lesz hogy ott lesz a kedvenc csapatomnál.

febr. 29. 17:38
 4/4 A kérdező kommentje:

És ott a csavar hogy Wolff szeretné leigazolni Verstappent Hamilton helyére.

Az ellenfél csapat pilótáját.

Ő se kérdezte meg a rajongókat hogy mit szeretnének.

márc. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!