Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 évesen késő lenne elkezdeni...

18 évesen késő lenne elkezdeni MMAzni? 18L

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, és szeretném elkezdeni, viszont komolyabban szeretnék ebben eredményeket elérni benne, munka mellett szerintetek lenne értelme? Vagy csak maradjon mellékes hobbynak? Meg alapból túl idős vagyok már szerintem hogy jó legyek benne.

márc. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen még szinte gyerek vagy, úgyhogy simán belekezdhetsz versenyambíciókkal is. Valószínűleg nem fogsz eljutni a UFC-ig, de reális versenycélokkal nyugodtan belevághatsz.
márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem késő, pláne, ha van már alapod. Űzöl valamilyen küzdősportot?
márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
N3m nincsen alapom sajnos, eddig másféle sportot csináltam, néptánc meg úszás, ez nagyon messze áll tőle 😅
márc. 4. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elkezdheted nyugodtan: jó az, ha a mai világban meg tudja egy nő védeni magát. De hogy-hogy ekkora váltás: a néptán és az úszás nyugis tevékenységek, míg az MMA? Fogod bírni a "kínzásokat"?
márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barbell Deadlift ***** válasza:

Nem késő, a néptánc és az úszás miatt vélhetően jó a lábmunkád, a kéz-láb koordinációd, a kitartásod, és az aerob állóképességed.

Anthony Joshua is 18 éves kora körül kezdett boxolni, és világbajnok lett. MMA-nál annyiban biztos más a helyzet, hogy komplexebb sportág, biztos jobb lett volna előbb kezdeni, de simán tudsz még versenyző lenni.

ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!