Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi megy most az F1-ben?

Mi megy most az F1-ben?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy 5-ből 4-hír nem is a versenyzésről, hanem (mű)balhékról szól.

- Horner (nem létező?) viszonya az asszisztensével

- az FIA elnök feljelentése

- a Red Bullon belüli széthúzás

- Wolff házaspár információcseréje

Értem én, hogy az RB-dominanciája nem mindig túl izgis, de ez az egész sportág lassan olyan már, mint egy szappanopera, és a Netflix is rátesz erre egy lapáttal.



márc. 8. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A horner féle ügyről hallottam, mert a Gábor féle live-ban megemlítették. A többiről nem is hallottam. Nem is érdekel.

Hát ilyen az amikor az ember amikor a sporttal magával foglalkozik és nem a pletykákkal...

Tegyél te is így! Van csomó téma ami érdekesebb, jobb mint az hogy ki kit kefélt meg vagy épp nem kefélt meg.

márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de nekem azzal van problémám, hogy folyamatosan tolják az arcomba pedig nem érdekel...
márc. 8. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz képest hogy nem érdekel, még képes voltál kérdést is kiírni róla. :D Platykafészek!
márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nézd, ne túráztasd magad feleslegesen, mint ahogy én se álltam bele abba, hogy a “többiről nem is hallottál”. De hogy nem hallottál, hisz ha követed az F1-et, akaratlanul is szembe jönnek ezek. Mint ahogy Gáborék úgyszintén foglalkoztak és foglalkoznak jelenleg is ezekkel a témákkal.

Szóval ahelyett, hogy játszod az agyad, hogy mekkora guru vagy, hogy csak a sporttal foglalkozol, inkább adj választ érdemben a kérdésre, vagy farolj tovább máshova szakérteni :)

márc. 8. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5., köszi!
márc. 8. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
;)
márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kit érdekelnek ezek a mellékszálak? Én a versenyt nézem meg a tabellát.
márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az F1 régen is egy szappanopera volt, sőt manapság még jobb is a helyzet olyan tekintetben, hogy a futamokon az autókat és a versenyt mutatják. Anno szinte percenként bevágtak egy jelenetet a boxutcában örömködő/síró családtagokról.
márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Juj egy fontos kérdés!

Sir Lalának mikor lesz új piercingje? 😂

márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!