Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sheines edzőnadrág jó lovaglás...

Sheines edzőnadrág jó lovagláshoz?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek lovastáborba (lovagoltam már korábban) ahova nem biztos hogy szívesen vennék drága lovasnadrágot. Sheinről van egy fekete sportleggingsem. A kérdésem az lenne hogy ez vajon jó lesz-e? Az anyaga miatt nem fog csúszni, vagy zavarni?

márc. 15. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban csúszik mint egy normális nadrág, és lehet a varrás kicsit kidorzsolheti a lábad, a lovasnadragon nincs belül varrás. Ha csak egy hetet fogsz lovacskazni a táborban arra jó lesz. Ha majd gyakrabban járnál lovagolni, akkor vegyél inkább egy lovasnadrágot
márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egyszerű pamut cicanadrágod, ami rugalmas? Szerintem az jobb lenne. Az ilyen műszálas dolgok csúszni szoktak.
márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A csúszása mennyire lehet vajon zavaró? Pl. egy vágtánál?
márc. 15. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha először mész lovagolni ne számíts vágtára. A csúszás egy bőr nyeregben ügetésnél is zavaró lehet, de akár lépésben is.
márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdő lovasként zavarni fog, ha csuszkalsz a nyeregben, még a szilikonos se tapaszt úgy oda a nyereghez hogy egyensúlyban érezd magad rögtön, a csúszós anyag csak nehezíti a helyzetet
márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő lovas, ahogy azt leírtam lovagoltam korábban:)) Mindenesetre köszönöm a segítséget mindenkinek!
márc. 15. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad lovagoltal már korábban, az jelentheti azt hogy egyszer ültél egy lovon, vagy voltál egyszer egy ilyen táborban. Nem írtad hogy nem vagy kezdő. De amúgy egy rendszeresen lovagló ember amúgy is tudja h miben fog csúszni a nyeregben
márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom nézz szét lovas csoportokban vagy vinteden és vegyél egy olcsóbb, de jó állapotú használt nacit. Egy hétre tökéletes lesz illetve ha megjönne a kedved a lovagláshoz ismét akkor legalább már azt nem kell venned.
márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!